O FIRMĚ

Rodinná tradice od roku 1990

Značka AkátTyl byla založena 2014, jako třetí značku v pořadí. Přibyla tak do rodiny k nejstarší značce LesyTyl (správa lesních porostů od roku 1990) a o něco mladší značky ArboTyl (kácení velkých i malých zelených ploch, riziková kácení, úpravy parků, zahrad atd.), jejíž jméno nese i název společnosti.
Původní myšlenkou u nové značky AkátTyl bylo využití akátu vhodněji, než jako palivového dříví, jehož výrobou jsme se v té době zabývali. O pár roků později palivové dříví nevyrábíme a jsme jedním z hlavních výrobců produktů z akátu, s těžištěm v zakázkové výrobě. 

 

Využíváním starých dobrých technologií v kombinaci s těmi moderními a díky poctivé práci kvalifikovaných pracovníků, přinášíme zajímavé a trvanlivé produkty s ohledem na životní prostředí. Naše výroba je řemeslná ruční práce a každý kus je originál. V oblasti obchodu nejsem zastáncem slepé cesty peněz, ale budování dlouhodobých přátelských vztahů s našimi zákazníky a obchodními partnery.

 

Cílíme na dobu dřevěnou a hospodaříme s dřívím jako s trvale udržitelným zdrojem, který pečlivě vybírám výhradně z lesních porostů na území České republiky. Je pro nás zásadní nabízet materiál vysoké kvality, což splňuje právě tuzemský akát, oproti dříví ze zemí s delším vegetačním obdobím, jež využívá ve výrobě většina konkurenčních firem.

 

Spoluprací s AkatTyl Vám garantuji původ a kvalitu odebraných výrobků a vstřícné jednání našich pracovníků. Těším se na případnou spolupráci.

Bc. Martin Tyl, ARBOTYL s.r.o.

  • Ekologické myšlení
  • Pružnost dodávek produktů
  • Doprava po celé ČR
  • Spokojenost zákazníků
  • Kompletní realizace projektů
  • Seriózní jednání bez výhrad
  • Profesionální přístup
  • Dlouhodobé partnerské zázemí
  • Produkty na míru
Informace o Cookies

Pro co nejlepší zážítek z nakupování. Aby fungovalo správně vyhledávání, aby jsme si pamatovali, co máte v košíku, aby jste jednoduše zjistili stav vaší objednávky, aby jsme vás neobtěžovali nevhodnou reklamou a aby jste se nemuseli vždy přihlašovat. Proto od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookie - malých souborů, které se dočasně ukládání ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám obchod zlepšovat. Budeme se k vaším datům chovat citlivě a slušně.